ERJ-S08J9R1V
MFR.Part #
ERJ-S08J9R1V
JLCPCB Part #
C1013414
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 250mW 9.1Ω Thick Film Resistor ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS