ERJ-U12D16R2U
MFR.Part #
ERJ-U12D16R2U
JLCPCB Part #
C4075834
Description
-55℃~+155℃ 16.2Ω 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS