ERJ-U12D2000U
MFR.Part #
ERJ-U12D2000U
JLCPCB Part #
C4008849
Description
-55℃~+155℃ 200Ω 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS