ERA-3VEB2100V
MFR.Part #
ERA-3VEB2100V
JLCPCB Part #
C1861624
Description
-55℃~+155℃ 100V 125mW 210Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS