ERJ-14NF1003U
MFR.Part #
ERJ-14NF1003U
JLCPCB Part #
C2078512
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS