ERJPB6B1782V
MFR.Part #
ERJPB6B1782V
JLCPCB Part #
C413729
Description
-55℃~+155℃ 17.8kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS