CS1107J082LT4E
MFR.Part #
CS1107J082LT4E
JLCPCB Part #
C2772269
Description
-55℃~+155℃ 500V 750mW 82mΩ Thick Film Resistor ±5% 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS