ERJ-U0XF86R6Y
MFR.Part #
ERJ-U0XF86R6Y
JLCPCB Part #
C1512658
Description
-55℃~+125℃ 31mW 86.6Ω Thick Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS