ERA-2AEC1910X
MFR.Part #
ERA-2AEC1910X
JLCPCB Part #
C4138997
Description
-55℃~+155℃ 191Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS