ERA-8AHD23R2V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERA-8AHD23R2V
JLCPCB Part #
C20018015
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 23.2Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS