ERJ-3BWJR027V
MFR.Part #
ERJ-3BWJR027V
JLCPCB Part #
C2088126
Description
-55℃~+155℃ 27mΩ 330mW Thick Film Resistor ±250ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS