ERJ-P06D30R9V
MFR.Part #
ERJ-P06D30R9V
JLCPCB Part #
C3933749
Description
-55℃~+155℃ 30.9Ω 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±300ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS