ERJ-U06F9532V
MFR.Part #
ERJ-U06F9532V
JLCPCB Part #
C4347448
Description
-55℃~+155℃ 125mW 95.3kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS