ECQ-U2A102MV
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ECQ-U2A102MV
JLCPCB Part #
C19375015
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+85℃ 1nF 250V X2 ±20% Plugin,P=15mm Safety Capacitors ROHS