SR732ATTDR255F
MFR.Part #
SR732ATTDR255F
JLCPCB Part #
C4216243
Description
-55℃~+150℃ 255mΩ 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS