ERJ-1TYJ361U
MFR.Part #
ERJ-1TYJ361U
JLCPCB Part #
C4360049
Description
-55℃~+155℃ 1W 360Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS