ECW-H12113RJV
MFR.Part #
ECW-H12113RJV
JLCPCB Part #
C3781321
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1.25kV 11nF ±5% 插件,P=7.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS