ERJ-U06F57R6V
MFR.Part #
ERJ-U06F57R6V
JLCPCB Part #
C1859651
Description
-55℃~+155℃ 125mW 57.6Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS