ERJ-B2BF2R4V
MFR.Part #
ERJ-B2BF2R4V
JLCPCB Part #
C3938112
Description
-55℃~+155℃ 1W 2.4Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS