ERJ-P08F39R2V
MFR.Part #
ERJ-P08F39R2V
JLCPCB Part #
C4272684
Description
-55℃~+155℃ 39.2Ω 660mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS