ERA-3AED51R1V
MFR.Part #
ERA-3AED51R1V
JLCPCB Part #
C20015015
Description
-55℃~+155℃ 100mW 51.1Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS