ERJ-U06F4300V
MFR.Part #
ERJ-U06F4300V
JLCPCB Part #
C1859528
Description
-55℃~+155℃ 125mW 200V 430Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS