ERJ-3BWJR056V
MFR.Part #
ERJ-3BWJR056V
JLCPCB Part #
C2088419
Description
-55℃~+155℃ 330mW 56mΩ Thick Film Resistor ±150ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS