EEF-KX0D471RE
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
EEF-KX0D471RE
JLCPCB Part #
C5727298
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 2V 2mm 470uF 5500hrs@125℃ 6.3A@100kHz 9mΩ Polymer ±20% 2917 Polymer Aluminum Capacitors ROHS