ERJ-1GJF1960C
MFR.Part #
ERJ-1GJF1960C
JLCPCB Part #
C20021196
Description
-55℃~+125℃ 196Ω 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS