ERJ-U03D59R0V
MFR.Part #
ERJ-U03D59R0V
JLCPCB Part #
C4170437
Description
-55℃~+155℃ 100mW 59Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS