ERJ14YJ152U
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ14YJ152U
JLCPCB Part #
C713411
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 1.5kΩ 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS