ERJ-P03D59R0V
MFR.Part #
ERJ-P03D59R0V
JLCPCB Part #
C4340233
Description
-55℃~+155℃ 200mW 59Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±150ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS