ERJ-U01F4993C
MFR.Part #
ERJ-U01F4993C
JLCPCB Part #
C3985763
Description
-55℃~+125℃ 499kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS