ERJ-U02F1803X
MFR.Part #
ERJ-U02F1803X
JLCPCB Part #
C1858662
Description
-55℃~+155℃ 100mW 180kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS