ERJ-U02F2803X
MFR.Part #
ERJ-U02F2803X
JLCPCB Part #
C1013037
Description
-55℃~+155℃ 100mW 280kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS