ERJ-U14F8203U
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-U14F8203U
JLCPCB Part #
C1014235
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 500mW 820kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS