ERJ-XGNF6492Y
MFR.Part #
ERJ-XGNF6492Y
JLCPCB Part #
C4275782
Description
-55℃~+125℃ 31mW 64.9kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS