ERJ-U01J680C
MFR.Part #
ERJ-U01J680C
JLCPCB Part #
C4200466
Package
0201
Description
-55℃~+125℃ 50mW 68Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS