ERJ-U01J683C
MFR.Part #
ERJ-U01J683C
JLCPCB Part #
C1860105
Package
0201
Description
-55℃~+125℃ 50mW 68kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS