RC0201JR-07430RP
MFR.Part #
RC0201JR-07430RP
JLCPCB Part #
C3994839
Description
-55℃~+125℃ 430Ω 50mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS