ERJ-8ENF2941V
MFR.Part #
ERJ-8ENF2941V
JLCPCB Part #
C2086167
Description
-55℃~+155℃ 2.94kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS