ERJ-H3GJ513V
MFR.Part #
ERJ-H3GJ513V
JLCPCB Part #
C3981798
Description
-55℃~+175℃ 125mW 51kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS