ERJ-S1TF20R0U
MFR.Part #
ERJ-S1TF20R0U
JLCPCB Part #
C4355704
Description
-55℃~+155℃ 1W 20Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS