ERJ-U02F2050X
MFR.Part #
ERJ-U02F2050X
JLCPCB Part #
C1858617
Description
-55℃~+155℃ 100mW 205Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS