ECW-F6473RHL
MFR.Part #
ECW-F6473RHL
JLCPCB Part #
C6612150
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+105℃ 47nF 630V ±3% Plugin,P=7.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS