ERJ-U1TD2200U
MFR.Part #
ERJ-U1TD2200U
JLCPCB Part #
C4344001
Description
-55℃~+155℃ 1W 220Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS