ERJ-S1TD1400U
MFR.Part #
ERJ-S1TD1400U
JLCPCB Part #
C1730507
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 140Ω 1W Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS