ERJ-MP4MF10MU
MFR.Part #
ERJ-MP4MF10MU
JLCPCB Part #
C19504408
Package
2512
Description
10mΩ 1W Current Sense Resistor ±1% ±75ppm/℃ 2512 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS