ERA-6AED1780V
MFR.Part #
ERA-6AED1780V
JLCPCB Part #
C20015506
Description
-55℃~+155℃ 125mW 178Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS