EXB-V4V1R2JV
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
EXB-V4V1R2JV
JLCPCB Part #
C6618965
Package
0606
Description
1.2Ω 2 4 62.5mW ±200ppm/℃ ±5% 0606 Resistor Networks, Arrays