ERJ-U12F1212U
MFR.Part #
ERJ-U12F1212U
JLCPCB Part #
C1861183
Description
-55℃~+155℃ 12.1kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS