ERJ-S1DJ271U
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-S1DJ271U
JLCPCB Part #
C2140595
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 270Ω 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS