ERJ-U3RD1871V
MFR.Part #
ERJ-U3RD1871V
JLCPCB Part #
C1882154
Description
-55℃~+155℃ 1.87kΩ 100mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS