ERJ3GEYJ7R5V
MFR.Part #
ERJ3GEYJ7R5V
JLCPCB Part #
C403535
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 100mW 150V 7.5Ω Thick Film Resistor ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS